دانلود سریال ایرانی ماساژور

دانلود سریال ایرانی ماساژور
دانلود سریال ایرانی ماساژور

معرفی سریال ماساژور

؟

داستان سریال ماساژور

خلاصه ای برای داستان سریال ماساژور منتشر نشده است

تیزر معرفی بازیگران سریال ماساژور :

؟

بیوگرافی محسن تنابنده
محسن تنابنده (زادهٔ ۲۶ فروردین ۱۳۵۴)بازیگر، کارگردان و نویسنده سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.

محسن تنابنده در ۲۶ فروردین ۱۳۵۴ از یک خانوادهٔ دامغانی در تهران زاده شد. او فرزند دوم خانواده است و جز خودش، سه برادر و سه خواهر دارد، خانواده تنابنده به اقتضای شغل پدر به پیکان شهر می‌روند. پس از مدتی سکونت در آنجا به اسلامشهر رفته و مقیم این شهر حاشیه تهران می‌شوند. محسن تنابنده مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را در اسلامشهر سپری کرد. او فارغ‌التحصیل رشته بازیگری است.تنابنده به‌طور حرفه‌ای فعالیت بازیگری خود را در عرصهٔ تئاتر یک سال قبل از ورودش به دانشگاه، در سال ۱۳۷۴ با بازی در نمایش بارعام و پس از آن نمایش جریان عصبی که هر دو اثر نوشته و کار حسن وارسته است آغاز کرد. پس از تجربهٔ چند نقش در تئاتر با این کارگردان، با بازی در فیلم دانه‌های ریز برف به کارگردانی علیرضا امینی در سال ۱۳۸۲ وارد سینما شد، البته او در طول دوران حرفه‌ای خود همواره علاوه بر بازیگری به نویسندگی و بازیگردانی نیز مشغول بوده‌است.

تنابنده در سال ۱۳۸۸ برای بازی در فیلم‌های سنگ اول و هفت دقیقه تا پائیز و در سال ۱۳۹۵ برای بازی در فیلم فراری سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنوارهٔ فیلم فجر دریافت کرده‌است. او در سال ۱۳۸۶ برای بازی در فیلم استشهادی برای خدا برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنوارهٔ فیلم فجر شد. تنابنده همچنین موفق به دریافت جوایز مختلفی از دیگر جشنواره‌های داخلی و خارجی شده‌است.

فیلم های سینمایی :

محسن تنابنده ۱۳۹۸ عنکبوت ۱۳۹۸ سه کام حبس ۱۳۹۷ قسم (کارگردان) ۱۳۹۶ شکستن همزمان بیست استخوان ۱۳۹۴ فراری ۹۴–۱۳۸۸ محمد رسول الله ۱۳۹۳ گینس ( بازیگر و کارگردان) ۱۳۹۳ ایران برگر ۱۳۹۲ لامپ ۱۰۰ ۱۳۸۸ سن پطرزبورگ ۱۳۸۸ ندارها ۱۳۸۸ سنگ اول ۱۳۸۸ هفت دقیقه تا پاییز (نویسنده و بازیگر) ۱۳۸۷ پسرها سرباز به دنیا نمی آیند (نویسنده) ۱۳۸۶ استشهادی برای خدا (نویسنده و بازیگر) ۱۳۸۶ زمانی برای دوست داشتن ۱۳۸۶ هندوانه شب یلدا (تله فیلم) ۱۳۸۵ اگه می تونی منو بگیر(نویسنده) ۱۳۸۵ به خاطر سوگند ۱۳۸۴ آفساید ۱۳۸۴ چند کیلو خرما برای مراسم تدفین ۱۳۸۴ چند می گیری گریه کنی(نویسنده) ۱۳۸۲ دانه های ریز برف ۱۳۸۲ کنار رودخانه(بازیگردان)

مجموعه های تلویزیونی :

۱۳۹۸ پایتخت ۶ (بازیگر، نویسنده، بازیگردان) ۱۳۹۶ پایتخت ۵ (بازیگر، نویسنده، بازیگردان) ۱۳۹۵ علی البدل (بازیگر، نویسنده، بازیگردان) ۱۳۹۴ پایتخت ۴ (بازیگر، نویسنده، بازیگردان) ۹۴–۱۳۸۸ سرزمین مادری (بازیگر) ۱۳۹۲ پایتخت ۳ (بازیگر، نویسنده، بازیگردان) ۱۳۹۱ پایتخت ۲ (بازیگر، نویسنده، بازیگردان) ۱۳۹۰ چک برگشتی (نویسنده) ۱۳۸۹ پایتخت (بازیگر، نویسنده، بازیگردان) ۱۳۸۸ چاردیواری (نویسنده) ۱۳۸۷ مأمور بدرقه (بازیگر) ۱۳۸۶ پیامک از دیار باقی (نویسنده) ۱۳۸۵ زندگی به شرط خنده (نویسنده)

جوایز و افتخارات :

۱۳۹۷ سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه برای فیلم قسم (نامزدشده)

۱۳۹۵ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم فراری (برنده)

۱۳۹۳ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم ایران برگر (نامزدشده)

۱۳۸۹ دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم ندارها (برنده) ۱۳۸۹

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم ندارها (نامزدشده) ۱۳۸۸

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم سنگ اول و هفت دقیقه تا پائیز (برنده) ۱۳۸۶

سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه استشهادی برای خدا (نامزدشده) ۱۳۸۶

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم استشهادی برای خدا (برنده)

◉ اخبار سریال ماساژور :

محسن تنابنده که این روزها مشغول بازی در دو قسمت پایانی مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۶» است اوایل سال ۱۴۰۰ اولین سریال خود را جلوی دوربین می‌برد.

«ماساژور» نیمه اول سال آینده کلید می‌خورد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.